No name Monitor JAPANNEXT 165,1cm JN-IPS650UHD60F 16:9 3x HDMI UHD
Symbol: 560206
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 5428.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 560206
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 5428.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 111 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 112 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy (max) | 185 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 117 W |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1496 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 295 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 906 mm |
| Waga (z podstawą) | 18,2 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,2 kg |
| Wysokość opakowania | 920 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Szerokość opakowania | 1555 mm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 165,1 cm |
| Rozmiar plamki | 0,374 x 0,374 mm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kensington Lock | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Standard VESA | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |