No name Mobilis 020008 uchwyt Uchwyt aktywny Telefon komórkowy/Smartfon Czarny
Symbol: 546359
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 315.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 546359
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 315.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Właściwe wykorzystanie | Samochód |
| Typ mocowania urządzenia | Podkładka samoprzylepna |
| Interfejs | USB |
| Typ telefonu komórkowego | Telefon komórkowy/Smartfon |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Model | Uchwyt aktywny |
| Wbudowana ładowarka | Tak |
| Waga produktu | 170 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |