No name Kaseta Utax CK-8513 (1T02RMAUT0), żółta
Symbol: 1T02RMAUT0
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 575.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02RMAUT0
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 575.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 20000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | 4006CI |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 633mm |
| Wysokość | 65mm |