No name KYOCERA TK-8600K kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: TK-8505K
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 410.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TK-8505K
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 410.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 30000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | FS-C8600DN, FS-C8650DN |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO/IEC 19798 |
| Kolor | Nie |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 480mm |
| Wysokość | 190mm |