No name KMP K-T84Y kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Żółty
Symbol: 2912,0009
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 260.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2912,0009
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 260.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kod OEM | 1T02R7ANL0 |
| Model | Zamiennik |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | Kyocera Ecosys M 5526 cdn, Kyocera Ecosys P 5026 cdn, Kyocera Ecosys P 5026 cdw, Kyocera Ecosys M 5526 cdw |
| Pojemność | 50 g |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |