No name KMP B-T64 kaseta z tonerem 1 szt. Żółty
Symbol: 1246,3009
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 231.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1246,3009
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 231.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | Brother TN326Y |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 3500 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | - Brother DCP L 8400 CDN - Brother DCP L 8450 CDW - Brother HL-L 8250 CDN - Brother HL-L 8300 Series - Brother HL-L 8350 CDW - Brother HL-L 8350 CDWT - Brother MFC L 8650 CDW - Brother MFC L 8850 CDW - Brother MFC L 8600 CDW |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |