Activejet Activejet ATB-249MN Toner (zamiennik Brother TN249M; Supreme; 4000 stron; czerwony)
Symbol: ATB-249MN
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 171.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-249MN
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 171.00
| Specyfikacja | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą. Chronić przed dziećmi. Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 4000 stron(y) |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Fioletowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | Brother |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Kod OEM | Brother TN249M |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kompatybilność | Brother HL: L8230CDW, L8240CDW. Brother MFC: L8340CDW, L8390CDW. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 110mm |