No name KMP B-T56 kaseta z tonerem 1 szt. Czarny
Symbol: 1261,3
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 188.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1261,3
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 188.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2600 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Zastępuje | Brother TN2320 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | - Brother DCP L 2500 D - Brother DCP L 2500 Series - Brother DCP L 2520 DW - Brother DCP L 2540 DN - Brother DCP L 2560 DW - Brother DCP L 2700 DW - Brother HL-L 2300 D - Brother HL-L 2300 Series - Brother HL-L 2320 D - Brother HL-L 2321 D - Brother HL-L 2340 DW - Brother HL-L 2360 DN - Brother HL-L 2360 DW - Brother HL-L 2361 DN - Brother HL-L 2365 DW - Brother HL-L 2380 DW - Brother MFC L 2700 DN - Brother MFC L 2700 Series - Brother MFC L 2701 - Brother MFC L 2701 DW - Brother MFC L 2703 DW - Brother MFC L 2720 DW - Brother MFC L 2740 CW - Brother MFC L 2740 DW - Brother MFC L 2700 DW |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pojemność | 85 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |