No name KMP B-T124 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Biały
Symbol: 1264,0009
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 398.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1264,0009
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 398.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 9000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Biały |
| Kompatybilność | HL-L 9310 CDW HL-L 9310 CDWT HL-L 9310 MFC L 9570 CDW MFC L 9570 CDWT MFC L 9570 CDWTT MFC L 9570 HL-L 9310 CDWTT |
| Waga produktu | 180 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |