No name KMP B-T116 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 1267,3
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 223.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1267,3
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 223.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | Brother TN-2420 |
| Zastępuje | TN-2420 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Brother DCP-L2510D, DCP-L2530DW, DCP-L2537DW, DCP-L2550DW Brother HL-L2310D, HL-L2350DW, HL-L2357DW, HL-L2370DW, HL-L2375DW Brother MFC-L2710DN, MFC-L2710DW, MFC-L2730DW, MFC-L2750DW |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | CE |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |