No name KMP 2929,0000 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 515455
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 321.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 515455
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 321.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 0 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Zastępuje | Kyocera TK3400 (1T0C0Y0NL0) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12500 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | Kyocera Ecosys MA 4500 fx Kyocera Ecosys MA 4500 x Kyocera PA 4500 x Kyocera Ecosys PA 4500 x |
| Waga produktu | 325 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |