No name KMP 2914,0000 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 2914
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 232.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2914
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 232.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Model | Zamiennik |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3500 stron(y) |
| Kompatybilność | Kyocera Ecosys M 2135 dn Kyocera Ecosys M 2635 dn Kyocera Ecosys M 2635 dnw Kyocera Ecosys P 2200 Series Kyocera Ecosys P 2235 dn Kyocera Ecosys P 2235 dw Kyocera Ecosys M 2735 dw |
| Pojemność | 135 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |