No name KMP 2913,0000 kaseta z tonerem 1 szt. Czarny
Symbol: 2913
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 249.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2913
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 249.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Zastępuje | TK1160 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 8200 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Kyocera Ecosys P 2040 DW Kyocera Ecosys P 2040 DN |
| Pojemność | 290 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |