No name KMP 2558,0003 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Cyjan
Symbol: 581540
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 235.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 581540
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 235.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastępuje | 207A (W2211A) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1250 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |