No name KMP 1T02M50NL0 kaseta z tonerem 1 szt. Czarny
Symbol: 2823
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 197.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2823
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 197.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Kyocera FS 1220 MFP Kyocera FS 1320 MFP Kyocera FS 1041 |
| Pojemność | 95 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |