No name KMP 1766,6201 nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny High (L) Yield Czarny
Symbol: 515449
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 164.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 515449
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 164.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kod OEM | 967XL |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 3000 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | High (L) Yield |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 70 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | OfficeJet Pro 9020 OfficeJet Pro 9023 OfficeJet Pro 9025 OfficeJet Pro 9026 OfficeJet Pro 9028 OfficeJet Pro 9022 |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |