No name KMP 1750,4005 kaseta z tonerem 4 szt. Zamiennik Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: 5544230
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1041.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5544230
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1041.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 3 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 3 |
| Ilość sztuk | 4 |
| Kompatybilność | HP 913A (L0R95AE, F6T77AE, F6T78AE, F6T79AE) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |