No name KMP 1645,4003 nabój z tuszem 1 szt. Zamiennik Cyjan
Symbol: 1645,4003
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 180.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1645,4003
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 180.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | Epson T9452 (C13T945240) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 5000 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Pojemność kolorowego tuszu | 39 ml |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | Workforce Pro WF-C 5210 DW, Workforce Pro WF-C 5290 RDTW BAM, Workforce Pro WF-C 5710 DWF, Workforce WF-C 5200 Series, Workforce Pro WF-C 5290 DW, Workforce Pro WF-C 5290 RDW, Workforce Pro WF-C 5790 DWF, Workforce WF-C 5215 DW, Workforce Pro WF-C 5290 DW BAM, Workforce Pro WF-C 5790 DWF BAM |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |