No name KMP 1270,0000 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 515231
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 198.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 515231
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 198.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1200 stron |
| Kod OEM | TN2510 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | DCP-L 2600 D DCP-L 2600 Series DCP-L 2620 DW DCP-L 2622 DW DCP-L 2625 DW DCP-L 2627 DW DCP-L 2627 DWE DCP-L 2627 DWXL DCP-L 2627 Series DCP-L 2640 DN DCP-L 2660 DW DCP-L 2665 DW HL-L 2400 D |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |