No name KMP 1248,0000 kaseta z tonerem 1 szt. Czarny
Symbol: 1248
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 191.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1248
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 191.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | TN242BK |
| Pojemność | 65 g |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |