No name Inca EMG-17XB zabezpieczenia & uchwyty komputerów Midi Tower Czarny
Symbol: 469194
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 805.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 469194
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 805.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15,8 cm |
| Przycisk sterowania RGB | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Materiały | Metal |
| Materiały | ABS |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Model | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Przycisk reset | Tak |
| Układ | Midi Tower |
| Podświetlenie | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Wysokość produktu | 498 mm |
| Szerokość produktu | 213 mm |
| Waga produktu | 8,4 kg |
| Grubość materiału | 0,8 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Szerokość | 570mm |
| Długość | 550mm |
| Wysokość | 400mm |