No name Inateck FE3003 Obudowa HDD/SSD Czarny 2.5/3.5"
Symbol: 558047
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 189.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 558047
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 189.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Obudowa HDD/SSD |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Kompatybilne złącza sieciowe | EU |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Długość kabla | 1 m |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.3 Panther |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Zestaw układów | AMS225 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 20 TB |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA, SATA II, SATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5/3.5" |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB | 4 |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |