No name Icy Dock MB998TP-B panel drive bay Taca napędu pamięci masowej Srebrny
Symbol: 1434080
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 157.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1434080
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 157.00
| Specyfikacja | |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 7 |
| Model | Taca napędu pamięci masowej |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługiwane produkty | MB991U3-1SB |
| Głębokość produktu | 117,4 mm |
| Szerokość produktu | 71,9 mm |
| Wysokość produktu | 10,1 mm |
| Waga produktu | 45,9 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |