No name Icy Dock MB994TK-B panel drive bay Taca napędu pamięci masowej Czarny, Srebrny
Symbol: 1676633
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 178.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1676633
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 178.00
| Specyfikacja | |
| Model | Taca napędu pamięci masowej |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 9.5 mm |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 12.5 |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 7 |
| Zamek | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | Metal |
| Szerokość produktu | 17,5 mm |
| Wysokość produktu | 117,4 mm |
| Waga produktu | 131 g |
| Głębokość produktu | 71,9 mm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 150mm |