No name Icy Dock MB993SK-B panel drive bay 2,5/3,5" Panel nośny Czarny
Symbol: MB993SK-B
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 546.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB993SK-B
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 546.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Model | Panel nośny |
| Usługa RAID | Nie |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 7 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 3 |
| Materiały | Metal |
| Interfejs HDD | SATA III |
| Interfejs HDD | Serial Attached SCSI (SAS) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar | 2,5/3,5" |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Diody LED | Tak |
| Zamek | Tak |
| Certyfikaty | CE, REACH |
| Waga produktu | 370 g |
| Wysokość produktu | 25,4 mm |
| Głębokość produktu | 133 mm |
| Szerokość produktu | 101,2 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 65% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -35 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 60 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 440 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba kluczy w zestawie | 2 szt. |
| Ilość gniazd SATA | 3 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |