No name Icy Dock MB991TRAY-B panel drive bay Czarny, Srebrny
Symbol: MB991TRAY-B
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 157.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB991TRAY-B
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 157.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | SECC |
| Głębokość produktu | 115,1 mm |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Waga produktu | 90,7 g |
| Szerokość produktu | 70,1 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |