No name Icy Dock MB842MP-B obudowa do dysków twardych
Symbol: 433204
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 815.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 433204
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 815.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS, Metal |
| Waga wraz z opakowaniem | 336,8 g |
| Głębokość produktu | 171 mm |
| Szerokość produktu | 120,8 mm |
| Wysokość produktu | 21,6 mm |
| Waga produktu | 336,8 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 65% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -35 - 70 °C |
| Dołączone śruby | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Obsługiwane długości dysku | 80 mm |
| Obsługiwane długości dysku | 110 mm |
| Obsługiwane długości dysku | 42 |
| Obsługiwane długości dysku | 30 mm |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCI Express 4.0, PCI Express 3.0 |
| Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci | 64 GB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 130mm |