ADATA Dysk zewnętrzny HDD ADATA HD710 PRO (5TB; 2.5"; USB 3.2; czarny)
Symbol: AHD710P-5TU31-CBK
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 955.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AHD710P-5TU31-CBK
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 955.00
| Specyfikacja | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik, Silikon |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Pojemność baterii | 900 mAh |
| Moc magistrali | 5 V |
| Głębokość produktu | 133,3 mm |
| Szerokość produktu | 98,5 mm |
| Waga produktu | 390 g |
| Wysokość produktu | 26,7 mm |
| Przewody | USB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze USB | USB |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Model | HDD |
| Pojemność HDD | 5 TB |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 120mm |
• Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
• Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać.
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com