No name Icy Dock MB834TP-B obudowa do dysków twardych Obudowa SSD Aluminium, Czarny 2.5"
Symbol: 1690921
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 278.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1690921
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 278.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Obsługiwane produkty | Icy Dock MB834M2K-B, MB833M2K-B |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Głębokość produktu | 148 mm |
| Waga produktu | 110 g |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Obsługiwane długości dysku | 110 mm |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |