No name Icy Dock MB833M2K-B obudowa do dysków twardych Obudowa SSD Czarny M.2
Symbol: MB833M2K-B
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 665.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB833M2K-B
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 665.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Zamek | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Działanie |
| Certyfikaty | CE, REACH |
| Głębokość produktu | 163 mm |
| Szerokość produktu | 101 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Waga produktu | 479 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 553 g |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 65% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -35 - 70 °C |
| Szybkość przesyłania danych | 32 Gbit/s |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SAS |
| Połączenie USB | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |