No name Icy Dock MB492TKL-B panel drive bay 2.5" Panel nośny Czarny, Srebrny
Symbol: 1471912
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 169.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1471912
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 169.00
| Specyfikacja | |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 5 |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 9.5 mm |
| Liczba obsługiwanych HDD | 1 |
| Rozmiar | 2.5" |
| Zamek | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs HDD | SATA |
| Interfejs HDD | SATA III |
| Interfejs HDD | SATA II |
| Materiały | Metal |
| Model | Panel nośny |
| Obsługiwane produkty | Icy Dock MB492SKL-B |
| Wysokość produktu | 11,3 mm |
| Głębokość produktu | 118,4 mm |
| Szerokość produktu | 84,2 mm |
| Waga produktu | 60 g |
| Dołączone śruby | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |