No name Icy Dock MB111VP-B obudowa do dysków twardych Czarny
Symbol: 437787
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 638.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 437787
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 638.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS, Metal |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Głębokość produktu | 159,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 281,6 g |
| Wysokość produktu | 21,6 mm |
| Waga produktu | 199,7 g |
| Szerokość produktu | 121,1 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 65% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -35 - 70 °C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci | 64 GB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCI Express 4.0 |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |