No name Icy Dock MB024SP-B obudowa do dysków twardych Czarny
Symbol: 1825967
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 184.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1825967
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 184.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Typ produktu | Obudowa HDD/SSD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 99,1 mm |
| Waga produktu | 222,2 g |
| Głębokość produktu | 146 mm |
| Szerokość produktu | 41,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 289,8 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 65% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -35 - 70 °C |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 9.5 mm |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SAS, SATA |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |