No name Icy Dock MB021VP-B obudowa do dysków twardych Czarny
Symbol: 1825965
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 417.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1825965
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 417.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 25,4 mm |
| Głębokość produktu | 101,6 mm |
| Szerokość produktu | 125,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 387,2 g |
| Waga produktu | 238 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -35 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 65% |
| Dołączone śruby | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | SSD |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 15 mm |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci | 64 GB |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA, SAS |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |