No name Hyperkin Pixel Art Zielony, Czerwony Bluetooth Gamepad Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, Nintendo Switch OLED
Symbol: 533163
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 223.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 533163
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 223.00
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 294,8 g |
| Głębokość produktu | 184,2 mm |
| Szerokość produktu | 57,1 mm |
| Wysokość produktu | 120,7 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Zielony |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 9 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Obsługiwane platformy gier | Nintendo Switch |
| Obsługiwane platformy gier | Nintendo Switch Lite |
| Obsługiwane platformy gier | Nintendo Switch OLED |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 255mm |