No name Hyperkin M01618-BK kontroler gier Czarny Gamepad PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Symbol: 532921
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 224.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 532921
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 224.00
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Wysokość produktu | 152,4 mm |
| Szerokość produktu | 184,2 mm |
| Głębokość produktu | 82,5 mm |
| Waga produktu | 454 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Gałki | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X |
| Wibracje | Tak |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 255mm |