No name Hyperkin M01328-MTCN kontroler gier Czarny, Zielony Bluetooth Gamepad Android, MAC, Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED, PC, i
Symbol: 533171
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 223.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 533171
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 223.00
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wysokość produktu | 120,7 mm |
| Waga produktu | 295 g |
| Głębokość produktu | 184,2 mm |
| Szerokość produktu | 57,2 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 9 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Select |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk start |
| Obsługiwane platformy gier | Nintendo Switch OLED |
| Obsługiwane platformy gier | iOS |
| Obsługiwane platformy gier | Android |
| Obsługiwane platformy gier | MAC |
| Obsługiwane platformy gier | Nintendo Switch |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 255mm |