No name Hannspree HO221PTB signage display Płaski panel Digital Signage 54,5 cm (21.4") LCD 600 cd/m2 Full HD Czarny Ekran dotykowy
Symbol: 588967
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 2119.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 588967
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 2119.00
| Specyfikacja | |
| Zużycie prądu | 35 W |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Standard VESA | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 14 kWh |
| Waga wyświetlacza | 5 kg |
| Wysokość wyświetlacza | 364 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 572 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 112 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 20 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Liczba języków OSD | 11 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| OSD | Tak |
| Tryby inteligentne | Kino |
| Tryby inteligentne | Gra |
| Tryby inteligentne | Standardowy |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,5 kg |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 14 ms |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 0,241 x 0,2493 mm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ matrycy | TFT-LCD |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 75 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 21,4" |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ HD | Full HD |
| Multi-touch | Tak |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Grubość szkła | 3,6 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 56 - 84,5 kHz |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Oporność głośników | 4 Ω |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Ilość portów typu B | 1 |
| Wejście DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Port USB | Tak |
| Ilość wyjść głośnika | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Diody LED | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Procesor wbudowany | Nie |
| System komputerowy | Nie |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Szerokość | 528mm |
| Długość | 824mm |
| Wysokość | 162mm |