No name Hama 00200023 adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 65 W Czarny
Symbol: 100616698
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 182.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100616698
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 182.00
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Napięcie operacyjne | 3.3 - 21 V |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Prąd wyjściowy | 3,25 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Głębokość produktu | 34 mm |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 275 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 345 g |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 126mm |