No name Hama 00200022 adapter zasilający/ inwentor Wewnątrz/Na wolnym powietrzu 45 W Czarny
Symbol: O4047443530141
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 160.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: O4047443530141
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 160.00
| Specyfikacja | |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Rodzaj prądu | USB-to-DC |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Typ zasilacza | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Napięcie operacyjne | 3.3 - 21 V |
| Moc rzeczywista | 45 W |
| Kompatybilność | Nintendo, Google, Huawei, Dell, Dynabook, Fujitsu, Lenovo, Medion, MSI, Packard Bell, VAIO, Trekstor, Apple, Microsoft, Samsung, Asus, HP, Acer |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Waga produktu | 205 g |
| Głębokość produktu | 34 mm |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 275 g |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 126mm |