No name HPE DL3X0 Gen11 1U High Perf Fan Kit (7 Fans)
Symbol: 428902
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1048.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 428902
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1048.00
| Specyfikacja | |
| Model | Fan module |
| Waga produktu | 1,32 kg |
| Wysokość produktu | 111 mm |
| Szerokość produktu | 294 mm |
| Głębokość produktu | 394 mm |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 204mm |
| Wysokość | 172mm |