No name HP Pro Mini 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14400T 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Czarny
Symbol: 100664411
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 4168.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100664411
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 4168.00
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Generacja procesora | Intel Core i5-14xxx |
| Liczba wątków | 16 |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Podstawowa moc procesora | 35 W |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Producent procesora | Intel |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,1 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,5 GHz |
| Maksymalna moc turbo | 82 W |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-14400T |
| Cache procesora | 20 MB |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,2 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,5 GHz |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 730 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Typ modułu pamięci | SODIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 4800 MT/s |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Obudowa | Mini PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Nazwa koloru | Jack black |
| Zasilanie | 90 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50/60 Hz |
| Szerokość produktu | 177 mm |
| Wysokość produktu | 177 mm |
| Waga produktu | 1,42 kg |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Pozycjonowanie na rynku | Sprawdzona produktywność |
| Typ produktu | Mini PC |
| Układ płyty głównej | Intel Q670 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Wysokość opakowania | 132 mm |
| Szerokość opakowania | 498 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,4 kg |
| Dołączona myszka | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Możliwość podłączenia myszy | Przewodowa |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Model urządzenia wejściowego | HP 125 Wired Mouse |
| Technologia Intel® Turbo Boost | Tak |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Układ audio | Realtek ALC3252 |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Kod unspsc | 43211507 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251824302 |
| HP Support Assistant | Tak |
| Segment HP | Biznes |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 405mm |