Acer Komputer All in One Veriton Vero VVZ4724 i7-14700 23.8 cala Win11 Pro
Symbol: DQ.R1TEX.011
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 5221.00
Symbol: DQ.R1TEX.011
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 5221.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Acer Veriton Vero VVZ4724GT |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Liczba wątków | 28 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.4 GHz |
| Moc procesora | 65 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i7-14700 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 1024 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kamera internetowa | Tak 5,0 MPix |
| Kolor | Czarny |
| Typ podstawy | Height Adjustable Stand (HP, Dell, Acer, Asus) |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 326.26 mm |
| Szerokość | 540.6 mm |
| Głębokość | 46.5 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com