No name HAVN HVN-FS-H1230-01-TRI system chłodzenia komputerów Obudowa komputera Wentylator 12 cm Biały 3 szt.
Symbol: LUHV-002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 163.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LUHV-002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 163.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Materiały | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Materiały | Miedź |
| Materiały | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiały | Włókno szklane |
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Kolor produktu | Biały |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,35 A |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 30 mm |
| Ciężar wentylatora | 200 g |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,01 mmH2O |
| Minimalna prędkość wentylatora | 0 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 72,44 ft³/min |
| Model | Wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2100 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 32,2 dB |
| Ilość sztuk | 3 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Dołączone śruby | Tak |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 100mm |