No name Gamepad Dragonshock Mizar+ BT czarny (PC, PlayStation 4) Android
Symbol: 547371
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 201.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 547371
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 201.00
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wejściowy | 0.2 A |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Akumulatorek | Tak |
| Pojemność baterii | 620 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 6 h |
| Waga produktu | 208 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Przewody | USB Type-C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 2 m |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Ergonomiczne spusty | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Zakres częstotliwości | 2,402 - 2,48 GHz |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 8 m |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk udostępniania |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk resetowania |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Home |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk opcji |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Turbo |
| Force feedback | Tak |
| Gałki | Tak |
| Wbudowany touchpad | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 4 |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Obsługiwane platformy gier | Android |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 175mm |
| Wysokość | 80mm |