No name GAMIAC HS71 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming USB Type-C Biały
Symbol: GAPL-1458
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 244.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GAPL-1458
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 244.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga produktu | 293 g |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 9 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Kolor kabla | Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor podświetlenia | RGB |
| Długość kabla | 2,2 m |
| Zastosowanie | Gaming |
| Podświetlenie | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -22 dB |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Czułość słuchawek | 103 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Impedancja | 24 Ω |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 147mm |