No name Freecolor TN423M-FRC kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Purpurowy
Symbol: 5796838
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 241.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5796838
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 241.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kod OEM | TN-423 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |