No name Freecolor TN423BK-FRC kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 322785
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 234.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 322785
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 234.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | TN-423 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |