No name Freecolor K18907F7 kaseta z tonerem 0 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 572692
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 215.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 572692
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 215.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość | 1 szt. |
| Zastępuje | HP W2070A |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 0 szt. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1600 stron(y) |
| Kompatybilność | Color Laser 150 a, 150 nw, 150 Series, MFP 170 Series, MFP 178 nw, MFP 178 nwg, MFP 179 fng, MFP 179 fnw, MFP 179 fwg |
| Waga produktu | 165 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |