No name Freecolor K16254F7 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 575736
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 241.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 575736
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 241.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zastępuje | 139A |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1500 stron(y) |
| Kompatybilność | LaserJet Pro 3001 dn, 3001 dw, 3001 dwe, 3002 dn, 3002 dne, 3002 dw, 3002 dwe, 3002 Series, 3004 dn, 3004 dw, 3004 Series, MFP 3102 fdn, MFP 3102 fdne, MFP 3102 fdw, MFP 3102 fdwe, MFP 3102 Series, MFP M 330 Series, MFP M 332 fdw, MFP M 337 fdw |
| Waga produktu | 65 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |